Razem możemy znacznie więcej.

O nas

Biuro Usług Księgowych Andrzej Nowak od 2002 roku dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu 100% zadowolenia z wyboru naszego biura rachunkowego. 

Obecnie obsługujemy kilkaset podmiotów gospodarczych o zróżnicowanym profilu działalności. Są to zarówno małe jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i duże firmy zatrudniające wielu pracowników. Jednakże, niezależnie od wielkości firmy, zawsze dokładamy starań nie tylko aby prawidłowo i terminowo rozliczyć podatki, ale również aby doradzić i zaproponować korzystne dla klienta rozwiązania. 

Najlepszym potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług jest fakt, iż zdecydowana większość naszych klientów trafiła do nas z polecenia. 

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc wiele razy w ciągu roku w różnych kursach i szkoleniach oraz mając dostęp do fachowych wydawnictw, przez co mamy możliwość przekazania swoim klientom najnowszych wiadomości z dziedziny podatków, rachunkowości i ubezpieczeń społecznych. 

Nasi klienci regularnie otrzymują od nas powiadomienia o zmieniających się przepisach prawa, które mają wpływ na funkcjonowanie ich przedsiębiorstwa, a także o możliwościach uzyskania dotacji lub innych form pomocy publicznej.  

Nasz zespół aktualnie liczy 15 osób. Są to zarówno specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej firm, jak również wybrani młodzi absolwenci szkół ekonomicznych stawiający pierwsze kroki w zawodzie w charakterze pomocy w księgowości. 

Właściciel firmy działalność wykonuje w oparciu o świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 26849/01. Posiada także uprawnienia Doradcy Podatkowego potwierdzone zaświadczeniem o wpisie na listę doradców podatkowych nr 10874.

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie księgowe  firmy Asseco Wapro. Posiadamy także sprawdzone oprogramowanie do wymiany danych pomiędzy naszym biurem, a systemami sprzedażowo-magazynowymi naszych klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie skonfigurować wymianę danych z niemal wszystkimi tego typu programami dostępnymi na rynku. Wymiana danych pozwala uniknąć ponownego, ręcznego wprowadzania danych, a zaoszczędzony czas możemy przeznaczyć na doradztwo i rozmowę z klientem.

Mamy nadzieję, iż podobnie jak my, rozumieją Państwo, iż w kwestii rozliczeń finansowych z tytułu podatków i ubezpieczeń społecznych najwyższa staranność i rzetelność jest konieczna. 

Dlatego zapraszamy do wizyty w naszym biurze w celu omówienia Państwa potrzeb przy pysznej kawie. 
 


Dane kontaktowe

Kancelaria Podatkowa Andrzej Nowak Sp. zo.o.

ul. Senatorska 14
08-400 Garwolin
Email: biuro@anowak.com.pl
Telefon: 025 786-30-21

Na skróty

Kontakt Oferta Polityka prywatności Warunki współpracy
Doradca Podatkowy
Projekt i wykonanie BerMar multimedia