Razem możemy znacznie więcej.

Warunki współpracy


  • Do nawiązania współpracy z nami wystarczy podpisanie dwustronnej umowy o świadczenie usług na czas nieokreślony.

  • W zamian oferujemy m.in: dedykowanego do obsługi specjalistę, cykliczne spotkania, konsultacje telefoniczne, odpowiedzi e-mail (formy kontaktu dostosowujemy do potrzeb Klienta).

 

  • Zasady współpracy ustalane są indywidualnie, z poszanowaniem obowiązujących przepisów podatkowych oraz oczekiwań obydwu stron dbając o zadowolenie i bezpieczeństwo Klienta.

 

  • W zależności od preferowanych przez Klienta warunków – dokumentacja księgowo-kadrowa przekazywana jest do oddziałów Kancelarii osobiście, mailowo, za pośrednictwem paczkomatów InPost lub z wykorzystaniem Panelu Klienta, który w ramach usług nieodpłatnie udostępniamy naszym Klientom.

 

  • Panel Klienta, jako jeden z niewielu na rynku, posiada opcję tzw. szybkich płatności, które w komfortowy dla Klienta sposób umożliwiają regulowanie zobowiązań wobec urzędu skarbowego oraz ZUS. Ponadto, dostęp do strefy Klienta naszej Kancelarii, umożliwia podgląd zaksięgowanych operacji i analizę bieżących wyników finansowych Klienta.

 

  • Biuro składa w imieniu Klienta wszystkie wymagane deklaracje i zeznania podpisując je we własnym imieniu na podstawie udzielonego pełnomocnictwa. W przypadku urzędowych wezwań dotyczących np. wyjaśnień w zakresie składanych deklaracji czy postępowań sprawdzających w zakresie prowadzonej dokumentacji biuro występuje standardowo w imieniu Klienta na podstawie udzielonego pełnomocnictwa.

 

  • Wykorzystywane przez nas formy rozliczeń z Klientami to abonament miesięczny.

Dane kontaktowe

Na skróty

Kontakt Oferta Polityka prywatności Warunki współpracy
Doradca Podatkowy
Projekt i wykonanie BerMar multimedia
Zadaj nam pytanie