Razem możemy znacznie więcej.

Zakładanie spółek

Zakładanie i rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością

Kancelaria Podatkowa Andrzej Nowak świadczy kompleksową obsługę związaną z założeniem i rejestracją spółki z o.o. Nasze usługi skierowane są do osób pragnących założyć własną działalność gospodarczą, jednakże nieposiadających wystarczającej wiedzy czy czasu na dopełnienie wszelkich formalności. Wieloletnie doświadczenie księgowych pracujących w kancelarii sprawia, że cały proces zakładania spółek przebiega niezwykle sprawnie i szybko. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w interpretacji zawiłych przepisów prawnych. Co więcej świadczymy całą gamę usług dodatkowych oraz oferujemy pomoc w późniejszej obsłudze prawnej.


Podczas rejestracja spółki z o.o.  nasze biuro rachunkowe składa niezbędne dokumenty poprzez system elektroniczny, którego użycie minimalizuje koszty, a także skraca czas trwania całego procesu. Do założenia nowego podmiotu gospodarczego, w tym spółki z o.o., konieczne jest spełnienie określonych obowiązków formalnych oraz wypełnienie wymaganych dokumentów. Działamy kompleksowo – pracujący u nas specjaliści zajmą się wszelkimi formalnościami i przygotują zgodną z przepisami prawa dokumentację na podstawie dostarczonych przez Państwa dokumentów i informacji. Wszelkie niezbędne obowiązki prawne związane z założeniem spółki zostaną przez nas spełnione, a wymagane dokumenty zostaną dostarczone do urzędów.

Rejestracja spółki – niezbędne informacje i dokumenty

Założenie spółki z o.o. jest przeprowadzane przy użyciu elektronicznego wzorca umowy spółki. Wymagane do rejestracji informacje oraz dokumenty to:
-nazwa spółki,
-dane udziałowców (imiona, nazwiska, adresy),
-PKD, czyli określenie przedmiotu działalności spółki,
-adres siedziby spółki,
-wysokość kapitału podstawowego.

Kompleksowa i profesjonalna usługa

Jeżeli szukacie Państwo specjalistów wspierających podczas rejestracji spółki na terenie Warszawy, Poznania czy Garwolina, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.  Proponujemy usługę przygotowania dopasowanej do Państwa potrzeb umowy spółki czy sporządzania i wysłania formularzy wymaganych przez KRS – na bieżąco śledzimy zmiany regulacji prawnych i dostosowujemy do nich swoje działania. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i przeprowadzamy rejestrację, biorąc pod uwagę specyfikę konkretnej spółki i wymagania Klienta. Cechuje nas szybkie i sprawne działanie: błyskawicznie rejestrujemy spółkę, już w kolejnym dniu roboczym po otrzymaniu kompletu wymaganych dokumentów. Co więcej, oferujemy profesjonalne doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem.


Dane kontaktowe

Na skróty

Kontakt Oferta Polityka prywatności Warunki współpracy
Doradca Podatkowy
Projekt i wykonanie BerMar multimedia
Zadaj nam pytanie